Jasna i klarowna współpraca to nasza dewiza! Mężczyzna w wynajętym samochodzie Kaizen Rent, z kciukiem w górę.

Case studies

Jasna i klarowna współpraca to nasza dewiza!

Opis sytuacji

Zgłosiła się do nas firma z branży energetycznej, której zależało na szybkiej i precyzyjnej współpracy. Firma zajmowała się m.in. budową farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniem sieci, budową infrastruktury i dostarczaniem usług telekomunikacyjnych oraz energetycznych. Z racji tego, że to była bardzo profesjonalna firma, która gwarantowała wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność dla swoich klientów, tego samego oczekiwała od współpracy z nami.

Nasz kontrahent posiadał już 500 swoich pojazdów, jednak w nagłej sytuacji potrzebował kolejnych 30 samochodów na wynajem średnioterminowy praktycznie na już! Przystąpiliśmy natychmiast do działania, aby móc w terminie zrealizować zamówienie. Wiemy, jak ważny w niektórych branżach jest czas, a dzięki wypożyczonym przez nas pojazdom, nasi kontrahenci mogą być pewni, że bez zbędnych problemów wywiążą się ze swoich zobowiązań.

Wyzwanie

Ze względu na kryzys i długi czas oczekiwania na nowe pojazdy, palącą potrzebą stało się wypożyczenie samochodów. Klient chciał jak najszybciej wynająć na kilka miesięcy samochody, aby móc zrealizować zamówienia. Było to bardzo ważne, ponieważ im dłużej naszemu kontrahentowi brakowało dostępnych pojazdów, tym mniej czasu miał na wywiązanie się z warunków umowy ze swoimi klientami.

Firma natychmiastowo potrzebowała kilkadziesiąt pojazdów klasy M Van. Samochody w ramach wynajmu średnioterminowego powinny być dostarczone w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu dni. Dodatkowym wymaganiem ze strony klienta, było dostarczenie samochodów do jednej lokalizacji i wydanie ich użytkownikom w dwóch etapach. Nie pozostało nam nic innego, jak od razu przystąpić do realizacji wynajmu aut, aby klient jak najszybciej mógł działać.

Rozwiązanie

Podpisanie naszej umowy zajęło zaledwie jeden dzień. Zawarliśmy krótką, prostą i przejrzystą umowę, która zawsze nam się sprawdza w takich sytuacjach. Najważniejsze jest dla nas, żeby nie marnować cennego czasu naszych klientów. Po dwóch dniach mieliśmy zakończony pierwszy etap, czyli wydanie pierwszych 10 samochodów na wynajem średnioterminowy w określonej i dogodnej lokalizacji dla klienta. Wypożyczenie kolejnych samochodów również odbyło się sprawnie i zgodnie z planem. 

Tym sposobem, dzięki naszej wypożyczalni samochodów, klient terminowo mógł przystąpić do realizacji swojego kontraktu. 

Korzyści ze współpracy
Niezawodność w każdej sytuacji
Dostosowanie oferty do potrzeb klienta
Szybkość działania i prawie natychmiastowy termin realizacji zamówienia
Możliwość dostarczenia pojazdów do wskazanej lokalizacji przez klienta
Zawarcie prostej i przejrzystej umowy w jeden dzień

Komentarze (0) Pokaż komentarze

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki