Wynajem krótkoterminowy samochodu

Wynajem samochodu na dni

Dodatkowa stawka dla kierowcy poniżej 23 roku życia wynosi 29,99 zł za dzień najmu
Dodatkowa stawka dla kierowcy powyżej 70 roku życia wynosi 29,99 zł za dzień najmu
Przeczytaj, gdy jedziesz za granicę RPPlanując wyjazd za granicę Polski, pamiętaj o wykupieniu pozwolenia na wyjazd oraz przeczytaj listę 18 krajów objętych pozwoleniem: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Litwa, Łotwa, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.

Wynajem samochodu na dni

Wynajem krótkoterminowy samochodu – poznaj korzyści tego rozwiązania!

Oferujemy Ci wynajem krótkoterminowy samochodu w korzystnych cenach oraz z możliwością elastycznego dopasowania oferty do Twoich potrzeb i wymagań. W praktyce jest to wypożyczenie samochodu na dni — od jednego do trzydziestu. Wybieraj spośród bogatej oferty naszych nowoczesnych samochodów osobowych i dostawczych. Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu nasze pojazdy są regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem sprawności, aspektów technicznych oraz wizualnych. 

Kto może skorzystać z wynajmu samochodu na dni?

Wynajem samochodu na dni dedykowany jest zarówno pracowników firm, jak i klientów indywidualnych. Są różne powody wypożyczenia samochodu:

 • krótki wyjazd weekendowy, urlop lub dłuższe wakacje;
 • wyjazdy służbowe, przeprowadzki lub wyjątkowe okoliczności;
 • samochód jest w naprawie lub potrzebne jest auto zastępcze;
 • trend rezygnacji z posiadania własnego samochodu, zamiast tego wypożyczasz, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Każdy powód jest ważny i chcemy, aby nasze samochody wspierały jego realizację. Dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej flocie auto dla siebie. Nie jesteś pewien, który samochód spełni Twoje oczekiwania, spokojna głowa! Nasi konsultanci, pomogą Ci w doborze auta, skrojonego na Twoją miarę!

Szukając najlepszej oferty na wynajem samochodu, masz #zNamiPoDrodze.

Dlaczego polecają nas klienci

 • Auto podstawione błyskawicznie.Czyste,zatankowane do pełna.

  Mirosław
 • Szybkość działania, kontakt z obsługą i przede wszystkim uprzejmość.

  Wojciech
 • Formularz zdalnego wprowadzenia danych kierowcy spowodował, ze procedura wydania pojazdu była błyskawiczna. Samochód czysty i pachnący. Depozyt zwolniony w ciągu 4 dni. Niczego więcej nie potrzeba.

  KB

Powyżej publikujemy wybrane opinie spośród opublikowanych w wyszukiwarce Google.
Nie mamy technicznych możliwości weryfikacji czy opinie te pochodzą od osób, które rzeczywiście skorzystały z naszych usług.

Wynajem samochodu na dni — podróżujesz, kiedy potrzebujesz!

Wynajem samochodu na tydzień – Poznaj nasze samochody! 

Potrzebujesz auta na kilka dni i zależy Ci na maksymalnym komforcie podróży? Postaw na krótkoterminowy wynajem samochodu z wypożyczalni aut Kaizen Rent — z pewnością nie pożałujesz. Przygotowaliśmy szeroką ofertę, by każdy znalazł coś dla siebie.

Dbamy o każdego klienta indywidualnie, oferując rozbudowaną flotę i szereg dodatkowych usług, które dopasujemy do Twoich potrzeb. Dzięki temu każde wypożyczenie samochodu w Kaizen Rent stanie się niezapomnianym i przyjemnym doświadczeniem.

Możesz wybierać spośród tysięcy samochodów! Flotę naszej wypożyczalni samochodów stanowi już 5500 pojazdów, a wszystkie nowe, czyste i regularnie serwisowane, ponieważ przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa naszych klientów. Nie zapominamy też o komforcie podróży, dlatego celujemy w modele znane i lubiane u najpopularniejszych producentów. W naszym parku samochodów znajdziesz wszystkie dostępne klasy pojazdów. Posiadamy zarówno auta z automatyczną, jak i tradycyjną skrzynią biegów. 

Przy wyborze auta pomocne będą informacje o liczbie przewożonych pasażerów czy planowanej ilości bagażu. Wynajem samochodu na parę lub kilkanaście dni jest zawsze prosty i przyjemny, dzięki intuicyjnej wyszukiwarce samochodów na stronie internetowej, którą dostosowaliśmy do Twoich potrzeb. 

Wynajem krótkoterminowy auta – Zasady są takie proste!

Proponujemy wynajem krótkoterminowy samochodu na przejrzystych i korzystnych dla obu stron zasadach. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, jak też szczególne wymagania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci mobilność, wygodę i bezpieczeństwo jazdy. 

Wynajem krótkoterminowy na dni to możliwość korzystania z auta o wysokim standardzie, dopasowanego do Twoich chwilowych potrzeb, przez krótki czas (od 1 do 30 dni). Na naszej stronie internetowej znajdziesz listę klas (segmentów samochodów) wraz z ich opisem. Wybierasz tam kategorię, spełniającą Twoje oczekiwania. 

Wybierając nasz wynajem krótkoterminowy auta (na dni), wybierasz klarowne i przejrzyste zasady. Nasze umowy są proste i ograniczają formalności do minimum. Dzięki temu nawet osoby, które po raz pierwszy korzystają z usług wypożyczalni samochodów, mogą łatwo wypożyczyć pojazd. Podpisujemy umowę, w której zawarte są wszystkie ważne informacje. Znajdują się w niej dane obu stron, a także okres użytkowania pojazdu i cena. A całą dokumentację masz w jednym miejscu — na swoim mejlu. 

Nasze punkty wynajmu są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 lub dłużej. Obsługę klienta, wydania i zwroty realizujemy całodobowo. Działamy już w 43 oddziałach w całej Polsce, także na największych lotniskach! Jest także możliwość odbioru i zwrotu samochodu poza godzinami pracy oddziału. Zarówno przed wydaniem, jak i przy zwrocie samochód jest wspólnie z Tobą sprawdzany pod kątem technicznym i czystości. Nasi pracownicy Biura Obsługi Klienta są dla Ciebie dostępni 24h/7 - pod numerem +48 76 727 99 99 lub chatem na stronie www. W przypadku awarii zadzwoń pod całodobową infolinię + 48 76 749 99 40. 

Wynajem samochodu na tydzień, na dzień, na tak długo, jak chcesz!

Proces rezerwacji samochodu jest bezpłatny. Podobnie jak jego anulacja, jeśli odwołasz rezerwacją auta, przed upływem 24 godzin licząc od daty odbioru pojazdu! Samochód możesz zarezerwować bezpośrednio w oddziale, na stronie www lub telefonicznie. Do dokonania rezerwacji będziemy potrzebować kilku kluczowych informacji:

 • datę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu. Masz możliwość zwrotu pojazdu w innym miejscu, niż to, z którego go odbierałeś. 
 • klasę samochodu np. małe, średnie, duże, SUV, VAN, luksusowe albo dostawcze;
 • dodatkowe opcje, takie jak wyjazd za granicę, pakiet znoszący odpowiedzialność za szkodę, foteliki dla dzieci lub łańcuchy.

Mamy atrakcyjną ofertę na usługi dodatkowe, która zapewni Ci jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Nasze samochody mają ochronę ubezpieczeniową OC i Assistance, więc podczas swojej podróży możesz czuć się bezpiecznie. Szukając najlepszej oferty na wynajem samochodu, masz #zNamiPoDrodze.

Wynajem samochodu na dni – mobilność, wygoda, bezpieczeństwo

Wynajem krótkoterminowy auta to wygoda, elastyczność, ale również oszczędność. Płacisz tylko za te dni, w które korzystasz z auta. Rezerwacja pojazdu jest darmowa. Nie wymagamy również danych z karty kredytowej. Auto możesz odebrać w dowolnym oddziale na terenie całego kraju. Aktualną listę  znajdziesz w systemie rezerwacyjnym i zakładce kontakt.

Wynajem samochodu na dni to przede wszystkim duże możliwości dopasowania pojazdu do aktualnych potrzeb oraz celu Twojej podróży. Możesz za każdym razem wypożyczać inny samochód: na wyjazd biznesowy bez pasażerów, auto zastępcze dla całej rodziny, czy też samochód na przeprowadzkę.  W zależności od tego, co planujesz, sprawdzi się najlepiej inny pojazd! 

Potrzebujesz auta na dłużej? Wypróbuj naszą ofertę wynajmu długoterminowego samochodu!