Wałbrzych - malowniczy neogotycki ratusz na Placu Magistrackim

Wałbrzych

Dodatkowa stawka dla kierowcy poniżej 25 roku życia wynosi 29,99 zł za dzień najmu
Dodatkowa stawka dla kierowcy powyżej 70 roku życia wynosi 29,99 zł za dzień najmu
Przeczytaj, gdy jedziesz za granicę RPPlanując wyjazd za granicę Polski, pamiętaj o wykupieniu pozwolenia na wyjazd oraz przeczytaj listę 18 krajów objętych pozwoleniem: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Litwa, Łotwa, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.

Wypożyczalnia samochodów - Wałbrzych

 

Wałbrzych to mało znana, ale położona w pięknej okolicy miejscowość na południowym – zachodzie Polski. Wśród malowniczych górskich krajobrazów odnajdziesz piękne uzdrowiska i poznasz tajemnice II wojny światowej. Gdy wybierasz się w te okolice służbowo lub na zasłużony wypoczynek i potrzebujesz mobilności – możesz wypożyczyć samochód w Wałbrzychu w oddziale Kaizen Rent.

Chcesz poznać Wałbrzych i okolice, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Z pewnością zwiedzanie na własną rękę jest najwygodniejszą formą turystycznej aktywności i to właśnie umożliwi Ci Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów Wałbrzych. Teraz tylko sprawdź, co zwiedzić w Wałbrzychu i okolicach i ruszaj na podbój tego niezwykłego regionu w województwie dolnośląskim!

 1. Poznaj miasto Wałbrzych
  1. rynek, zabytkowe kamienice, Plac Magistracki,
  2. Kolegiata św. Aniołów Stróżów, Luterański Kościół Zbawiciela, 
  3. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Wałbrzyskie Gwarki, Pałac Tielscha,
  4. Muzeum Porcelany, Zamek Czettritzów, Willa Daisy,
  5. Park Sobieskiego, Schronisko Harcówka, Mauzoleum w Wałbrzychu.
 2. Wycieczka do Zamku Książ i Palmiarni
  1. Wałbrzych - Palmiarnia - Zamek Książ - Książański Park Krajobrazowy - Ruiny Zamku Cisy - Wałbrzych to trasa na ok. 35 km w obie strony. Dystans wydaje się krótki, ale wycieczka zajmie Ci cały dzień, ponieważ do zwiedzenia masz ważne i piękne atrakcje z tego regionu.
 3. Wejdź na Śnieżkę, zobacz Sztolnie Kowary i Kopalnię Liczyrzepę
  1. Wałbrzych - Kamienna Góra Sztolnia ARADO - Sztolnie Kowary - Śnieżka - Wałbrzych to trasa na ok. 140 km w obie strony. Przed zdobyciem Śnieżki odwiedzisz historyczną Kamienną Górę i zwiedzisz sztolnie oraz kopalnię Liczyrzepę.
 4. Park Narodowy Gór Stołowych, a do tego i inne atrakcje!
  1. Wałbrzych - Borowa z wieżą widokową - Ruiny Zamku Rogowiec - Podziemne Miasto Osówka - Park Narodowy Gór Stołowych - Wałbrzych to trasa na ok. 130 km w obie strony. Ten region Polski obfituje w Parki Krajobrazowe, ale znajdziesz tutaj również niezwykły Park Narodowy Gór Stołowych. Po drodze zwiedzisz także Osówkę, czyli podziemne miasto!

Komfort przemieszczania się zapewni Ci wypożyczalnia aut Wałbrzych, w której wynajmiesz auto odpowiadające Twoim indywidualnym preferencjom.
 

 • Wałbrzych - malowniczy neogotycki ratusz na Placu Magistrackim

Wypożyczalnia aut Wałbrzych - elastyczna oferta, jasne warunki

Wynajem samochodu, dostawczego, czy wypożyczenie busów w Wałbrzychu to już żaden problem. Samochody można wynająć na miejscu w naszym oddziale mieszczącym się na parkingu przy ul. Piotra Wysockiego 17, 58-300 Wałbrzych. Możesz też dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem i z dowolnego miejsca, gdyż w Kaizen Rent stawiamy na mobilność. Nasi konsultanci są dostępni 24h/7. Zarezerwuj auto przez:

Samochody możesz odbierać w oddziale wypożyczalni samochodów Wałbrzych lub w dowolnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Podstawienie lub odbiór wynajętego auta na terenie miasta jest płatny i wynosi 50 zł. W przypadku dojazdu do dalszych miejscowości, poza  Wałbrzychem, dodatkowo doliczany jest 1 zł/ każdy kilometr trasy.   

Bezpłatna i szybka rezerwacja oraz profesjonalna obsługa sprawią, że Twoja podróż wynajętym autem w Wałbrzychu przebiegnie komfortowo. Wynajmując samochód w Wałbrzychu, otrzymujesz samochód czysty, zatankowany do pełna i bez ograniczeń w zakresie limitu kilometrów. W dowolnym momencie możesz odwoływać, skracać lub przedłużać swoją rezerwację. Wypożyczając samochód w Wałbrzychu bezpłatna anulacja wynajmu auta jest możliwa do 24h przed terminem odbioru.  

Wypożyczalnia aut Wałbrzych - nowa flota, bogate wyposażenie

Wypożyczalnia aut Wałbrzych zapewni Ci szeroki wybór spośród nowoczesnej i niezawodnej floty. Mamy zwinne i kompaktowe samochody klasy B np. Toyota Yaris, Kia Rio; większe auta towarowe, np. Toyota Proace, Ford Transit lub luksusowe pojazdy klasy D, jak np. Toyota Avensis. 

Wypożyczalnia samochodów Wałbrzych to nowe, niezawodne modele, które zawsze przechodzą kontrole techniczne, mechaniczne oraz wizualne, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo nawet w dalekiej i wymagającej podróży. Wszystkie samochody są objęte 24h opieką Assistance i możesz nimi podróżować po całym kraju, ale również za granicą. Pamiętaj jednak, że poza strefą Schengen musisz mieć wykupione odpowiednie pozwolenie.

Wałbrzych wypożyczalnia samochodów to wynajem krótko- i średnioterminowy

Wynajem samochodów Wałbrzych to opcje na jeden dzień, kilka tygodni lub pół roku - wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujesz. Podróż biznesowa bez pasażerów, wyjazd rodzinny na urlop, a może szukasz niezawodnej floty dla swoich pracowników, którzy codziennie przemierzają setki kilometrów? Na każdą z tych potrzeb dobierzemy odpowiednie auta w indywidualnie zaprojektowanej ofercie.

Kaizen Rent #zNamiPoDrodze

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wybierz auto, które Cię interesuje: Osobowe, dostawcze, manualne lub w automacie. Szeroki wybór modeli w klasach:
B, C, D, SUV, R, M, N

Dlaczego polecają nas klienci

 • Wypożyczalnia godna polecenia. Jestem bardzo zadowolony.

  11 marca 2022
  RABCZAK ZDZISŁAW
 • Wszystko tip top - auto zastępcze

  9 marca 2022
  Kmiecik Justyna
 • Szybko, sprawnie podstawiony samochód na umówione miejsce polecam 100%

  8 marca 2022
  Wietrak Piotr
 • Bardzo profesjonalna firma. Od pracowników CC począwszy na pracownikach bezpośrednich skończywszy. Szybki i przyjazny proces od początku do końca. Dziękuję, będę korzystał.💪💪👍👍

  8 marca 2022
  Bruzi Piotr
 • Szybka realizacja auta zastępczego. Polecam !

  27 marca 2023
  Piotrek Trzeciak
 • Jestem bardzo zadowolona, przyjazna obsługa i profesjonalizm.

  13 kwiecień 2023
  Wanda nawrocka krzysztofik
 • Bardzo szybka realizacja wynajmu auta. Auta prawie nówki, w środku jeszcze czuć nowością komfortowe bardzo wygodne. Młode wilki zajmujące się wynajęciem auta oraz jego odbiorem . Profesjonalni. Polecam firmę. Dla mnie rewelacja. Pozdrawiam .

  Luty 2024
  Krzysztof Taborski

Powyżej publikujemy wybrane opinie spośród opublikowanych w wyszukiwarce Google.
Nie mamy technicznych możliwości weryfikacji czy opinie te pochodzą od osób, które rzeczywiście skorzystały z naszych usług.

Najczęściej zadawane pytania o wynajem samochodu w Wałbrzychu

Czy mogę anulować rezerwację wynajętego auta w Wałbrzychu?

Anulowanie rezerwacji w wypożyczalni samochodów Wałbrzych jest bezpłatne (tak jak sama rezerwacja samochodu).  Jedynym warunkiem jest dokonanie anulacji wynajętego samochodu do 24h przed terminem odbioru.

Co zrobić, gdy wynajęte auto z wypożyczalni samochodów Wałbrzych zostanie skradzione?

Jeśli chcesz być zwolniony z odpowiedzialności za kradzież lub przypadkowe uszkodzenia wynajętego samochodu w Wałbrzychu, zapytaj o Pakiet Comfort. Został on stworzony w celu odciążenia klienta z ryzyka za stracony samochód lub przypadkowe uszkodzenie. Jest to opcja dodatkowo płatna, ale przynosi wiele korzyści. Wśród dodatkowych warto wymienić obniżenie kaucji. 

Jak możemy pomóc?

Lewa kolumna

Telefon

Prawa kolumna

Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185 moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu w celach marketingowych przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.