Wałbrzych - malowniczy neogotycki ratusz na Placu Magistrackim

Wałbrzych

HE Dodatkowa stawka dla kierowcy poniżej 25 roku życia wynosi 20 zł za dzień najmu
HE Dodatkowa stawka dla kierowcy powyżej 70 roku życia wynosi 20 zł za dzień najmu

Wypożyczalnia samochodów - Wałbrzych

 

Wałbrzych to mało znana, ale położona w pięknej okolicy miejscowość na południowym – zachodzie Polski. Wśród malowniczych górskich krajobrazów odnajdziesz piękne uzdrowiska i poznasz tajemnice II wojny światowej. Gdy wybierasz się w te okolice służbowo lub na zasłużony wypoczynek i potrzebujesz mobilności – możesz wypożyczyć samochód w Wałbrzychu w oddziale Kaizen Rent.

Chcesz poznać Wałbrzych i okolice, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Z pewnością zwiedzanie na własną rękę jest najwygodniejszą formą turystycznej aktywności i to właśnie umożliwi Ci Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów Wałbrzych. Teraz tylko sprawdź, co zwiedzić w Wałbrzychu i okolicach i ruszaj na podbój tego niezwykłego regionu w województwie dolnośląskim!

 1. Poznaj miasto Wałbrzych
  1. rynek, zabytkowe kamienice, Plac Magistracki,
  2. Kolegiata św. Aniołów Stróżów, Luterański Kościół Zbawiciela, 
  3. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Wałbrzyskie Gwarki, Pałac Tielscha,
  4. Muzeum Porcelany, Zamek Czettritzów, Willa Daisy,
  5. Park Sobieskiego, Schronisko Harcówka, Mauzoleum w Wałbrzychu.
 2. Wycieczka do Zamku Książ i Palmiarni
  1. Wałbrzych - Palmiarnia - Zamek Książ - Książański Park Krajobrazowy - Ruiny Zamku Cisy - Wałbrzych to trasa na ok. 35 km w obie strony. Dystans wydaje się krótki, ale wycieczka zajmie Ci cały dzień, ponieważ do zwiedzenia masz ważne i piękne atrakcje z tego regionu.
 3. Wejdź na Śnieżkę, zobacz Sztolnie Kowary i Kopalnię Liczyrzepę
  1. Wałbrzych - Kamienna Góra Sztolnia ARADO - Sztolnie Kowary - Śnieżka - Wałbrzych to trasa na ok. 140 km w obie strony. Przed zdobyciem Śnieżki odwiedzisz historyczną Kamienną Górę i zwiedzisz sztolnie oraz kopalnię Liczyrzepę.
 4. Park Narodowy Gór Stołowych, a do tego i inne atrakcje!
  1. Wałbrzych - Borowa z wieżą widokową - Ruiny Zamku Rogowiec - Podziemne Miasto Osówka - Park Narodowy Gór Stołowych - Wałbrzych to trasa na ok. 130 km w obie strony. Ten region Polski obfituje w Parki Krajobrazowe, ale znajdziesz tutaj również niezwykły Park Narodowy Gór Stołowych. Po drodze zwiedzisz także Osówkę, czyli podziemne miasto!

Komfort przemieszczania się zapewni Ci wypożyczalnia aut Wałbrzych, w której wynajmiesz auto odpowiadające Twoim indywidualnym preferencjom.
 

 • Wałbrzych - malowniczy neogotycki ratusz na Placu Magistrackim

Wypożyczalnia aut Wałbrzych - elastyczna oferta, jasne warunki

Wynajem samochodu, dostawczego, czy wypożyczenie busów w Wałbrzychu to już żaden problem. Samochody można wynająć na miejscu w naszym oddziale mieszczącym się na parkingu przy ul. Podwale 1 w Wałbrzychu. Możesz też dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem i z dowolnego miejsca, gdyż w Kaizen Rent stawiamy na mobilność. Nasi konsultanci są dostępni 24h/7. Zarezerwuj auto przez:

Samochody możesz odbierać w  oddziale wypożyczalni samochodów Wałbrzych lub w dowolnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Podstawienie lub odbiór wynajętego auta na terenie miasta jest płatny i wynosi 50 zł. W przypadku dojazdu do dalszych miejscowości, poza  Wałbrzychem, dodatkowo doliczany jest 1 zł/ każdy kilometr trasy.   

Bezpłatna i szybka rezerwacja oraz profesjonalna obsługa sprawią, że Twoja podróż wynajętym autem w Wałbrzychu przebiegnie komfortowo. Wynajmując samochód w Wałbrzychu, otrzymujesz samochód czysty, zatankowany do pełna i bez ograniczeń w zakresie limitu kilometrów. W dowolnym momencie możesz odwoływać, skracać lub przedłużać swoją rezerwację. Wypożyczając samochód w Wałbrzychu bezpłatna anulacja wynajmu auta jest możliwa do 24h przed terminem odbioru.  

Wypożyczalnia aut Wałbrzych - nowa flota, bogate wyposażenie

Wypożyczalnia aut Wałbrzych zapewni Ci szeroki wybór spośród nowoczesnej i niezawodnej floty. Mamy zwinne i kompaktowe samochody klasy B np. Toyota Yaris, Kia Rio; większe auta towarowe, np. Toyota Proace, Ford Transit lub luksusowe pojazdy klasy D, jak np. Toyota Avensis. 

Wypożyczalnia samochodów Wałbrzych to nowe, niezawodne modele, które zawsze przechodzą kontrole techniczne, mechaniczne oraz wizualne, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo nawet w dalekiej i wymagającej podróży. Wszystkie samochody są objęte 24h opieką Assistance i możesz nimi podróżować po całym kraju, ale również za granicą. Pamiętaj jednak, że poza strefą Schengen musisz mieć wykupione odpowiednie pozwolenie.

Wałbrzych wypożyczalnia samochodów to wynajem krótko- i średnioterminowy

Wynajem samochodów Wałbrzych to opcje na jeden dzień, kilka tygodni lub pół roku - wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujesz. Podróż biznesowa bez pasażerów, wyjazd rodzinny na urlop, a może szukasz niezawodnej floty dla swoich pracowników, którzy codziennie przemierzają setki kilometrów? Na każdą z tych potrzeb dobierzemy odpowiednie auta w indywidualnie zaprojektowanej ofercie.

Kaizen Rent #zNamiPoDrodze

השכרת רכב וטנדר

בחרו את הרכב שאתם מעוניינים בו: רכב נוסעים, טנדר, ידני או אוטומטי. מגוון רחב של דגמים בשיעורים:
B, C, D, SUV, R, M, N

Toyota Yaris
from 79,00 per day
קבוצה B
Toyota Yaris
או דומה: HYUNDAI I20 KIA RIO MITSUBISHI SPACE STAR RENAULT CLIO TOYOTA YARIS
בחר
HYUNDAI I30
from 99,00 per day
קבוצה C
HYUNDAI I30
או דומה: FIAT TIPO
בחר
MAZDA 6
from 249,00 per day
קבוצה D+ AUT
MAZDA 6
או דומה:
בחר
TOYOTA COROLLA
from 109,00 per day
קבוצה C
TOYOTA COROLLA
או דומה:
בחר
TOYOTA COROLLA
from 149,00 per day
קבוצה C AUT
TOYOTA COROLLA
או דומה:
בחר
HYUNDAI I30
from 149,00 per day
קבוצה C+
HYUNDAI I30
או דומה: FIAT TIPO KIA CEED
בחר
HYUNDAI I30
from 169,00 per day
קבוצה C+ AUT
HYUNDAI I30
או דומה:
בחר
HYUNDAI I30
from 149,00 per day
קבוצה C AUT
HYUNDAI I30
או דומה:
בחר
HYUNDAI TUCSON
from 189,00 per day
קבוצה SUV DUŻY
HYUNDAI TUCSON
או דומה: FORD KUGA
בחר
Toyota RAV4
from 219,00 per day
קבוצה SUV DUŻY AUT
Toyota RAV4
או דומה: CITROEN C5 AIRCROSS HYUNDAI TUCSON
בחר
TOYOTA PROACE CITY VERSO
from 149,00 per day
קבוצה M
TOYOTA PROACE CITY VERSO
או דומה: NISSAN TOWNSTAR PEUGEOT RIFTER
בחר
RENAULT MASTER
from 259,00 per day
קבוצה N
RENAULT MASTER
או דומה: CITROEN JUMPER FORD Transit
בחר
Toyota Corolla
from 149,00 per day
קבוצה C AUT H
Toyota Corolla
או דומה: TOYOTA COROLLA
בחר
TOYOTA PROACE CITY
from 129,00 per day
קבוצה M VAN
TOYOTA PROACE CITY
או דומה: RENAULT EXPRESS VAN
בחר
KIA SPORTAGE
from 189,00 per day
קבוצה SUV ŚREDNI
KIA SPORTAGE
או דומה: NISSAN QASHQAI RENAULT KADJAR
בחר
NISSAN QASHQAI
from 219,00 per day
קבוצה SUV ŚREDNI A
NISSAN QASHQAI
או דומה: KIA SPORTAGE RENAULT KADJAR
בחר

Why our clients recommend us

 • Wypożyczalnia godna polecenia. Jestem bardzo zadowolony.

  11 marca 2022
  RABCZAK ZDZISŁAW
 • Wszystko tip top - auto zastępcze

  9 marca 2022
  Kmiecik Justyna
 • Szybko, sprawnie podstawiony samochód na umówione miejsce polecam 100%

  8 marca 2022
  Wietrak Piotr
 • Bardzo profesjonalna firma. Od pracowników CC począwszy na pracownikach bezpośrednich skończywszy. Szybki i przyjazny proces od początku do końca. Dziękuję, będę korzystał.💪💪👍👍

  8 marca 2022
  Bruzi Piotr

Najczęściej zadawane pytania o wynajem samochodu w Wałbrzychu

Czy mogę anulować rezerwację wynajętego auta w Wałbrzychu?

Anulowanie rezerwacji w wypożyczalni samochodów Wałbrzych jest bezpłatne (tak jak sama rezerwacja samochodu).  Jedynym warunkiem jest dokonanie anulacji wynajętego samochodu do 24h przed terminem odbioru.

Co zrobić, gdy wynajęte auto z wypożyczalni samochodów Wałbrzych zostanie skradzione?

Jeśli chcesz być zwolniony z odpowiedzialności za kradzież lub przypadkowe uszkodzenia wynajętego samochodu w Wałbrzychu, zapytaj o Pakiet Comfort. Został on stworzony w celu odciążenia klienta z ryzyka za stracony samochód lub przypadkowe uszkodzenie. Jest to opcja dodatkowo płatna, ale przynosi wiele korzyści. Wśród dodatkowych warto wymienić obniżenie kaucji. 

איך אנחנו יכולים לעזור?

Lewa kolumna

טלפון

Prawa kolumna

הצג תוכן
אני מסכים לעיבוד על ידי Kaizen Rent S.A. עם משרדו הרשום בלובין בכתובת ul. אלוף יוזפה במה 8 (59-300), KRS: 0000575185 של הנתונים האישיים שלי, לרבות שמי ושם משפחתי, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון, על מנת לקבל תשובה להודעה שנשלחה באמצעות טופס יצירת הקשר בהתאם ועל פי הכללים המפורטים ב
בשפה האנגלית
הצג תוכן
אני מסכים לעיבוד הנתונים האישיים שלי, לרבות שמי ושם משפחתי, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון למטרות שיווק על ידי Kaizen Rent S.A. עם משרדו הרשום בלובין בכתובת ul. אלוף Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185, כולל שליחת מידע מסחרי באמצעים אלקטרוניים בהתאם ל-
בשפה האנגלית
אני יודע שאני יכול לחזור בו מהסכמתי בכל עת.