Wynajem samochodów Tarnów – minimum formalności i ruszasz w trasę

Tarnów

Dodatkowa stawka dla kierowcy poniżej 25 roku życia wynosi 20 zł za dzień najmu
Dodatkowa stawka dla kierowcy powyżej 70 roku życia wynosi 20 zł za dzień najmu
Przeczytaj, gdy jedziesz za granicę RPPlanując wyjazd za granicę Polski, pamiętaj o wykupieniu pozwolenia na wyjazd oraz przeczytaj listę 18 krajów objętych pozwoleniem: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Litwa, Łotwa, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.

Wypożyczalnia samochodów – Tarnów

Duchy, zjawy i demony to bohaterowie większości miejskich legend. Przez 800 lat historii, przynajmniej tej spisanej, także i Tarnów dorobił się pokaźnego kalejdoskopu ciekawych postaci. Odwiedzając to pełne tajemnic miasto, usłyszeć możemy legendy o Białej Damie, miejscowym Van Helsingu czy zaginionym mieście, które zniknęło w otchłani góry św. Marcina, niczym starożytna Atlantyda. Jednak największe emocje budzą opowieści o przedludziach. Kim byli? To pierwsi mieszkańcy Tarnowa, zamieszkujący wnętrze góry św. Marcina. Istoty te rządziły światem i żywiły się ludzkim mięsem.

Zaintrygowany? Zapraszamy do Tranowa i okolic po więcej wspaniałych opowieści, nie tylko takich mrożących krew w żyłach. W odkrywaniu tajemnic związanych z tym ciekawym regionem pomoże Ci wypożyczalnia samochodów Tarnów, działająca pod szyldem Kaizen Rent. Z nami zawsze masz po drodze czy to podczas weekendu, czy w podróży służbowej. 

Wypożyczalnia samochodów Tranów – gdzie pojechać i co zobaczyć?

Tranów to nie tylko dziwne opowieści i ludowe legendy. To wiele lat historii, mającej niemały wpływ na losy Polski oraz ciekawej kultury i obyczajów. Do dziś miasto jest ważnym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i gospodarczym w Małopolsce, a także węzłem komunikacyjnym przy autostradzie A4 oraz linii kolejowej E 30. Rozbudowana infrastruktura zachęca do przyjeżdżania w te strony turystów nie tylko z Polski, ale i zagranicy.

Tarnów wyróżnia się także ze względu na położenie geograficzne. To miasto z dużym potencjałem turystycznym, podobnie jak cała Małopolska. Leży przy ujściu rzeki Białej do Dunajca. W dodatku to idealna baza wypadowa do zwiedzania Krakowa – stolicy województwa i dawnej stolicy kraju, czy Zakopanego i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Z wypożyczalnią samochodów Tarnów poznasz najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Małopolski, także te jeszcze nieodkryte i mniej popularne.

 

Planujesz weekend w Tarnowie i jego najbliższych okolicach? Oto nasze must have:

 1. Miejski Tarnów:
  1. Ruiny zamku Tarnowskich, Ratusz miejski na tarnowskim Rynku, Starówka – perełka polskiego renesansu, zespół miejskich fortyfikacji, Brama Seklerska;
  2. Zespół Parku Strzeleckiego, w tym Mauzoleum gen. Józefa Bema, pałacyk Towarzystwa Strzeleckiego;
  3. Bazylika Katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Skwer z bimą Starej Synagogi, drewniany kościół Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej na Burku;
  4. Zespół pałacowo-parkowy w Gumniskach, zespół willowo-parkowy w Mościcach, neogotycka willa „Nalepówka”;
  5. Muzeum Okręgowe w Tarnowie, Muzeum Historii Tarnowa i Regionu, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Ratusz – Galeria Sztuki Dawnej, Galeria „Panorama”;
  6. Zbiornik wodny Kantoria, Rezerwat przyrody Debrza, Aleja lipowa wzdłuż ul. Obrońców Lwowa (pomnik przyrody), Stawy krzyskie;
 2. . Piękne panoramy na wyciągnięcie ręki – okolice Tranowa z lotu ptaka.
  1. Tarnów – Góra św. Marcina i ruiny zamku – Wieża widokowa w Dąbrówce Szczepanowskiej – Wieża widokowa Bruśnik – Wieża widokowa na Brzance w Jodłówce Tuchowskiej – Platforma widokowa na Liwoczu – Wieża widokowa w Głobikowej (20-metrowa wieża widokowa, z której przy dobrej widoczności podziwiać można Tatry) – Sama podróż zajmie Ci mniej więcej 4 godziny, trasa liczy około 130 km. Jeszcze nie widziałeś tyle zapierających dech w piersiach krajobrazów w ciągu jednego dnia!
 3. Śladami słynnych osobistości – poznaj ludzi, którzy tworzyli historię i kulturę polską.
  1. Tarnów, Park Strzelecki z mauzoleum gen. Józefa Bema, wybitnego dowódcy, bohatera narodowego Polski i Węgier – Tarnów, pl. Szczepanika z pomnikiem wynalazcy fotografii barwnej, telektroskopu, czyli współczesnego telewizora i kamizelki kuloodpornej oraz izba pamięci gromadząca pamiątki po Janie Szczepaniku zwanym „Polskim Edisonem” – Dom Wincentego Witosa w Wierzchosławicach, twórcy pierwszego uniwersytetu ludowego –  Zalipie, Malowana Chata, zagroda Felicji Curyłowej, malarki ludowej – Gręboszów, Izba Pamięci majora Henryka Sucharskiego – Kąśna Dolna, jedyna zachowana do dziś posiadłość wybitnego pianisty, wirtuoza, kompozytora, polityka i męża stanu Ignacego Paderewskiego – Przecław, zamek potomków Mikołaja Reja – Smarżowa, rodzinna wieś Jakuba Szeli, przywódcy chłopskiej rebelii w 1846 r. Ta niemalże 200 km trasa poprowadzi Cię dookoła Tranowa. Osobiste historie słynnych Polaków związanych z regionem, pokażą Ci oblicze Tranowa, jakiego nie znałeś. 
 4.  Biegać, skakać, jeździć na rowerze i żeglować, czyli Tarnów dla aktywnych. 
  1. Góra Świętego Marcina to najbardziej na północ wysunięte wzgórze Karpat – Jeziora Rożnowskie i Czchowskie atrakcyjne turystycznie oraz idealne do uprawiania żeglugi śródlądowej – dziewiczo czyste lasy Beskidu Wyspowego oraz Niskiego – Bochnia oferująca zwiedzanie podziemnych korytarzy ekstremalną trasą turystyczną – rezerwat przyrody nieożywionej Skamieniałe Miasto, którego rzeźbione przez naturę skały, przypominają kształtem postaci i zwierzęta – Park dinozaurów w Głobikowej, tuż przy schronisku „Rozdzielnia wiatrów”. To świetny kierunek na wypad za miasto dziećmi. Trasa raczej na weekend (ok. 270 km), poprzez urozmaicone atrakcje, zwłaszcza jeśli wszystkiego zapragniesz spróbować!
 5. Trasa tropem historycznych ciekawostek  
  1. Gotycki zamek w Dębnie z muzeum wnętrz zabytkowych –  Szczucin, Muzeum Zabytków Techniki Budownictwa – Pustków, podczas II wojny światowej istniał tutaj wielki poligon SS Truppen-Übungsplatz „Dębica” oraz doświadczalna baza pocisków rakietowych V-1 i V-2 – Stępin/Cieszyn, niezwykła fortyfikacja wybudowana przez hitlerowców w latach 1940 – 1941. Jest to największy zespół schronów kolejowych i zarazem jeden z dwu zachowanych w Polsce. To niemalże 300 km niesamowitej wycieczki śladami historii. Trasa wymagająca, ale warta polecenia. Zakończyć ją możesz‎ w Brzesku, zwiedzaniem i degustacją lokalnych trunków Browaru Okocim.

Wypożyczalnia aut Tarnów – rezerwuj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Niczym nieograniczona mobilność, komfort w czasie jazdy także dla pasażerów oraz bezpieczeństwo ponad wszystko. To nie tylko synonimy idealnej podróży, ale priorytety naszej wypożyczalni samochodów Tranów. Dopadła Cię nieodparta chęć podróży, a Tobie doskwiera brak samochodu? Nie martw się. U nas dostaniesz samochód dowolnej klasy od ręki, bez zbędnych formalności i limitu kilometrów. Bezpłatnej rezerwacji auta w preferowanym segmencie możesz dokonać z dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Również anulacja rezerwacji jest darmowa, jeśli zrezygnujesz do 24 h przed terminem odbioru. 

 

Dla Twojej wygody auto zabookujesz u nas:

 • Stacjonarnie – czekamy na Ciebie w naszym oddziale regionalnym na ul. Sławomira Mrożka 3, 33-100 Tarnów. 
 • Online – wejdź na naszą stronę www: https://kaizenrent.pl/ i wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do nas na adres: [email protected]
 • Telefonicznie – zadzwoń do nas na numer: +48 76 727 99 99! Nasi konsultanci są dostępni dla Ciebie 24 h/7. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopasować auto pod Twoje preferencje. 
 • Wypożyczalnia busów Tarnów – Czekamy na ciebie
 • Wynajem samochodów osobowych Tarnów na dni, tygodnie, miesiące
 • Wypożyczalnia aut Tarnów – widok na tarnowskie osiedle z czasów PRL-u
 • Zimowa panorama Tarnowa
 • Wynajem samochodów Tarnów – gdzie pojechać i co zobaczyć?
 • Wypożyczalnia aut Tarnów – Z nami poznasz najpiękniejsze miasto i jego okolice
 • Wypożyczalnia busów Tarnów
 • Wynajem aut Tarnów

Wynajem samochodów Tarnów – minimum formalności i ruszasz w trasę

W naszej wypożyczalni samochodów Tranów auto możesz wynająć na dni, tygodnie lub miesiące, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. W dowolnym momencie możesz też przedłużyć najem samochodu lub z niego zrezygnować, gdy zmienią się Twoje plany. W Tarnowie i pozostałych ponad 40 oddziałach czekają na Ciebie nowe, maksymalnie dwuletnie samochody, czyste, zatankowane do pełna i z kompletem dokumentów. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane i objęte 24-godzinną opieką Assistance, bo bezpieczeństwo twoje i twoich najbliższych jest dla nas najważniejsze. Jeśli w podróży lubisz mieć spokojną głowę, postaw na dodatkową ochronę. Pakiety Comfort i Comfort + zwalniają Cię z odpowiedzialności za niespodziewane szkody, typu pęknięta szyba czy kradzież pojazdu. A dodatkowo obniżają kaucję do symbolicznej złotówki. 

Wypożyczalnia busów, samochodów osobowych i dostawczych Tarnów – wybierz swój model auta

Wypożyczalnia samochodów Tranów jest odpowiedzią na wszystkie Twoje motoryzacyjne bolączki. Auto potrzebne do przeprowadzki, dla pracowników jadących na kontrakt, a może na nieplanowany city brake? Dysponujemy flotą ponad 4000 pojazdów w najbardziej popularnych segmentach. Wśród osobówek znajdziesz miejskie zwinne auta, pojemne i gotowe na wyzwania w trasie SUV-y czy bardziej prestiżowe samochody idealne dla biznesu. W Kaizen Rent przede wszystkim oferujemy wynajem samochodów osobowych. Tarnów to również wypożyczalnia busów i aut dostawczych. 

Wynajem samochodów klas M, N i R oferujemy w konkurencyjnych cenach, wychodząc naprzeciw wymaganiom lokalnych przedsiębiorców. Dziewięcioosobowa Toyota ProAce to polecany przez naszych klientów flagowy pojazd naszej floty, jeśli chodzi o samochody pracujące. Równie popularne są dostawczaki japońskiej marki w wersji 2 i 5-osobowej. A jeśli chodzi o najcięższe wyzwania, to równych sobie nie ma Ford Transit. Potrzebujesz wsparcia w biznesie? Nie zwlekaj, zadzwoń i wypróbuj nas. Nasi konsultanci czekają na Ciebie!

Wybierz preferowany przez siebie rodzaj pojazdu, klasę, rodzaj skrzyni biegów czy ilość miejsc w samochodzie i rezerwuj już teraz. Bo masz #zNamiPoDrodze! 

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wybierz auto, które Cię interesuje: Osobowe, dostawcze, manualne lub w automacie. Szeroki wybór modeli w klasach:
B, C, D, SUV, R, M, N

Dlaczego polecają nas klienci

 • Wreszcie jakas solidna wypozyczalnia w Tarnowie. Dobra cena za usługę, autko czyste, pracownik był na czas, duża kultura osobista. Często korzystam z usług wypożyczalni i napewno wrócę do Kaizen Rent 👍
  Pan Mirek po zwrocie samochodu grzecznościowo podrzucił mnie pod dom. Dziękuję!

  luty 2023
  Łukasz Srebro
 • Obsługa najwyższa klasa. Polecam

  20 kwietnia
  Beata Lisowska
 • Polecam

  marzec 2023
  rafi811
 • Korzystałem z wynajmu OC, na infolinię było ciężko się dodzwonić ( muszą mieć spory ruch), ale Pan z oddziału wszystko załatwił sprawnie. Dzięki! będę polecał. Tomek od Sportage:)

  21 kwietnia 2023
  Tomasz Grzechowiak

Powyżej publikujemy wybrane opinie spośród opublikowanych w wyszukiwarce Google.
Nie mamy technicznych możliwości weryfikacji czy opinie te pochodzą od osób, które rzeczywiście skorzystały z naszych usług.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O WYNAJEM SAMOCHODU W TARNOWIE

Czy mogę wynajętym autem pojechać z Tranowa np.: na Słowację?

Tak. Wystarczy, że wcześniej powiadomisz nas o tym fakcie mejlowo lub telefonicznie. Jednorazowa opłata za zgodę na wyjazd za granicę wynosi 250,00 PLN za cały okres wynajmu. Naszymi samochodami swobodnie możesz podróżować po wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz tych należących do strefy Shengen. Pod warunkiem że ich terytorium nie jest objęte konfliktem zbrojnym.

A co jeśli chcę wynająć auto w Tarnowie, ale nie mam środków na kaucję?

Nic straconego. Kaucja przy wynajmie auta w naszej wypożyczalni samochodów Tarnów jest obowiązkowa. Jednak wykupując jeden z pakietów ochronnych, możesz ją znacznie obniżyć. Pakiet Comfort obniża kaucję do 500 zł, zaś Pakiet Comfort + redukuje ją do symbolicznej 1 zł. Koszt ostatniego z wymienionych pakietów to 79 zł / dobę wynajmu.

Jak możemy pomóc?

Lewa kolumna

Telefon

Prawa kolumna

Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185 moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu w celach marketingowych przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.