Zadowolony klient, który wypożyczył auto z Pakietem Comfort +

Blog

Bez stresu w podróży z Pakietem Comfort +

Zarezerwuj samochód z Pakietem Comfort +

Bezpieczeństwo, wygoda i pełna ochrona… z Pakietem Comfort + wyruszysz w drogę ze spokojną głową! 

Jesteś człowiekiem, który lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik? Nie uznajesz przypadków i nie wierzysz w pecha? Nie lubisz też niespodzianek, bo wolisz wszystko przewidzieć i zaplanować? A może jesteś trochę roztrzepany i wolisz się zabezpieczyć na „wszelki wypadek”?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, na które decyduje się wielu kierowców, wypożyczając samochód w Kaizen Rent.

Dlaczego Pakiet Comfort + jest tak popularny?

  • Zapewnia ochronę przed niespodziewanymi kosztami! Przypadkowa rysa, pęknięta szyba czy uszkodzona na krawężniku opona – to już nie problem, ani dodatkowy wydatek z Twojego portfela. Wszystkim zajmie się nasza wypożyczalnia. 
  • Daje bezpieczeństwo! Kradzieże samochodów to zjawisko występujące na całym świecie. Złodzieje wymyślają coraz nowsze sposoby na włamanie się do samochodu. Jak spać spokojnie, gdy poruszamy się wynajętym samochodem? Właśnie Pakiet Comfort + zwolni Cię od odpowiedzialności za kradzież. 
  • Lubisz komfort i swobodę również w swoich finansach? Niska kaucja przy wynajmie samochodu Ci to zapewni. Pakiet Comfort + obniża wysokość kaucji do 1 zł. To duża ulga dla Twojej karty😊. 

Pakiet Comfort + - pełna ochrona

Uchroni Cię przed tym, na co nie masz wpływu podczas jazdy samochodem. Pozwoli też oszczędzić pieniądze i czas, który tak szybko mija podczas letnich wojaży. Zepsute wakacje? Nie udana podróż służbowa? Nigdy więcej… z Pakietem Comfort + – bezpieczeństwo, wygoda, pełna ochrona – możesz o tym zapomnieć. Twój komfort w drodze jest naszym priorytetem.

Nie zwlekaj!

Tarczę ochronną od Kaizen Rent możesz mieć już teraz od 99 zł za dobę. 
Odpowiedz sobie sam: Ile wart jest Twój święty spokój??? Pakiet Comfort + pozwoli Ci czerpać z wakacyjnych chwil jak najwięcej.  

Kaizen Rent – życzymy szerokiej drogi!

 

 

Pakiety z ochroną - Więcej informacji

Komentarze (0) Pokaż komentarze

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki