Wypożyczalnia samochodów Siedlce – sprawdzone i piękne trasy do zwiedzania

Siedlce

Dodatkowa stawka dla kierowcy poniżej 25 roku życia wynosi 29,99 zł za dzień najmu
Dodatkowa stawka dla kierowcy powyżej 70 roku życia wynosi 29,99 zł za dzień najmu
Przeczytaj, gdy jedziesz za granicę RPPlanując wyjazd za granicę Polski, pamiętaj o wykupieniu pozwolenia na wyjazd oraz przeczytaj listę 18 krajów objętych pozwoleniem: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Litwa, Łotwa, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW – Siedlce

Zaledwie 92 km od stolicy, między rzekami Muchawka i Helenka, leżą Siedlce. Ten prężnie rozwijający się ośrodek gospodarczy, z bogatą tradycją handlową, leży na międzynarodowym szlaku biegnącym niemal przez całą Europę z Lizbony przez Paryż, Berlin do Moskwy. Niegdyś miasto wojewódzkie, dziś siedziba jednego z oddziałów Kaizen Rent, czołowej wypożyczalni samochodów należącej do grupy Toyota Dobrygowski. 

 

Wypożyczalnia samochodów Siedlce – sprawdzone i piękne trasy do zwiedzania

Siedlce mogą pochwalić się niemalże 500-letnią historią i jedynym w Polsce obrazem autorstwa słynnego hiszpańskiego mistrza pędzla El Greco. Warto się tu zatrzymać na chwilę i bliżej poznać miasto, za przykładem najwybitniejszych. A bywali w gościnnych progach siedleckiego pałacu Ogińskich naprawdę wielcy Polacy, między innymi sam Stanisław August Poniatowski, Tadeusz Kościuszko czy Julian Ursyn Niemcewicz. Siedlce to jednak nie tylko historia i kultura, ale też dziewicza przyroda. Podlasie bowiem, na którego terenie leży miasto, to ogromne zielony tereny, objęte ścisłą ochroną. Funkcjonują tu trzy parki Narodowe: Białowieski, Narwiański, Biebrzański. To również królestwo żubra, władcy polskiej fauny. Znajdą tu rozrywkę zarówno miłośnicy natury, jak i amatorzy miejskich uciech. 

 

 1. Siedlce od środka:
  1. Zespół pałacowo-ogrodowy z Pałacem Ogińskich z I poł. XVIII w., Oficyna pałacowa, Pawilon ogrodowy, Park miejski Aleksandria;
  2. Kaplica pw. św. Krzyża z II poł. XVIII w., Kościół katedralny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, Barokowo-klasycystyczny kościół pw. Św. Stanisława BM, Późnobarokowa plebania z II poł. XVIII w.;
  3. Ratusz miejski Jacek – obecnie Muzeum Regionalne w Siedlcach, Klasycystyczny budynek teatru – obecnie mieszczący Urząd Stanu Cywilnego, Zabytkowa kamienica przy ul. Floriańskiej 5, Budynek Narodowego Banku Polskiego. 
 2. Kierunek Warszawa
  1. Siedlce — Kałuszyn — Warszawa — Siedlce to średniej długości trasa ok. 185 km w obie strony. Inspirując się królem Stanisławem, który nie raz gościł w Siedlcach, polecamy odwiedzić, jego letnią rezydencję, czyli Łazienki Królewskie. To właśnie tam w Pałacu na Wodzie odbywały się słynne obiady czwartkowe. Na chwilę relaksu po wielkomiejskim zwiedzaniu poleca się plantacja Lawendy tuż za Kałuszynem.
 3. Kierunek Janów Podlaski
  1. Siedlce — Janów Podlaski — Siedlce to trasa ok. 2 godz. 5 min (136 km) w obie strony. Wycieczka polecana nie tylko miłośnikom galopu wierzchem. Będąc w okolicy, warto zobaczyć najstarszą polską stadninę, założoną w 1817 r., gdzie hodowane są konie czystej krwi arabskiej. Na miejscu działa Restauracja Bałałajka, gdzie zjemy pyszne dania kuchni staropolskie. Janów poszczycić się może nie tylko nieparzystokopytnymi, ale i podlaską Statuą Wolności czy nadbużańskimi pejzażami. By poobcować odrobinę z przyrodą można zaszyć się w lasach Szwajcarii Podlaskiej, oddalonej o 19 minut jazdy samochodem.  
 4. Kierunek Białowieża
  1. Siedlce — Białowieża — Hajnówka — Siedlce  — to trasa ok. 300 km w obie strony. Trasa dosyć wymagająca, ale warta przebycia. Białowieża to ostoja żubra. Tutaj prowadzona jest pokazowa zagroda tego ginącego gatunku, gdzie można obserwować majestatyczne osobniki w naturalnym środowisku. Będąc w Białowieży, nie można odpuścić spaceru Szlakiem Dębów Królewskich, aż do Dębu samego Jagiełły.

Kaizen Rent — wypożyczalnia aut Siedlce ułatwi Ci podróż we wszystkie polecane zakątki. Komfortowo i bezpiecznie dotrzesz na komnaty samego króla Stasia, jak i na karmienie żubrów! A wszystko na Twoich zasadach!

 • Wynajem samochodów Siedlce – widok na Stary Ratusz, obecnie Muzeum Regionalne

Wynajem samochodów Siedlce

Szukasz małego zwinnego auta, na wycieczki miejskimi uliczkami? Potrzebujesz pakownego samochodu, któremu niestraszne podlaskie manowce? A może najzwyczajniej w świecie Twoje cztery kółka odmówiły posłuszeństwa i niezbędne jest zastępstwo na czas naprawy? Wypożyczalnia samochodów osobowych Siedlce ułatwi Ci wybór pojazdu, idealnego na wszelkie wyprawy. Posiadamy w swojej flocie różne marki i modele samochodów we wszystkich segmentachTy rezerwujesz – my podstawiamy nowe, czyste i zatankowane do pełna auto, bez limitu kilometrów.

Sam ustalasz zasady, na jak długo wynajmujesz, gdzie jeździsz i z kim. Zwrot auta w innym mieście? Wystarczy wskazać adres, gdzie mamy podstawić lub skąd odebrać samochód. Spontaniczny wypad za granicę? Z naszą wypożyczalnią aut Siedlce, możesz swobodnie poruszać się po krajach członkowskich Unii Europejskiej i Strefy Schengen. Wystarczy taką potrzebę zgłosić. 

Wypożyczalnia aut Siedlce

Rezerwacja samochodu jest dziecinnie prosta i zupełnie darmowa. Podobnie jak anulacja do 24 godzin przed ustalonym terminem odbioru pojazdu. 

Bookujesz wybraną klasę samochodu tak, jak lubisz, z kanapy, z restauracji, z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy telefon i/albo dostęp do Wi-Fi. Opcje najmu masz trzy: 

 • dzwoniąc na infolinię 
 • pisząc na naszą skrzynkę mejlową: 
 • wypełniając formularz na stronie internetowe: www.kaizenrent.pl.

Możesz też odwiedzić nasz oddział stacjonarny. Naszą wypożyczalnię samochodów Kaizen Rent znajdziesz pod adresem ulica Szkolna 3, 08-110 Siedlce (zawieszona do 3 maja 2024), tuż przy wylocie na autostradę A2 w kierunku Warszawy. 

Masz pytania? Nasi konsultanci, odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię kwestie i doradzą wybór odpowiedniego modelu samochodu. A dla Twojej wygody są dostępni 24h/7.

Wynajem aut Siedlce

Kaizen Rent wypożyczalnia aut Siedlce to stale rosnąca flota pojazdów dostępnych od ręki. Znajdziesz w naszym parku samochody różnych marek i wszystkich popularnych klas B, C, D, M, N, R, T, SUV oraz segment premium. Jeśli jednak szukasz partnera, który wesprze Cię w pracy i prowadzeniu firmy wypożyczalnia samochodów dostawczych Siedlce, ma dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę. Najnowsze modele z rocznika 2023 dodadzą prestiżu Twoim spotkaniom biznesowym. A sprawdzone i wytrzymałe dostawczaki oraz busy zapewnią wsparcie w prowadzeniu firmy i dotrzymają tempa Twoim pracownikom. Z Kaizen Rent wszystkie projekty dowieziesz do końca. 

Wypożyczalnia samochodów osobowych Siedlce oferuje wybrane modele aut w wynajmie krótko i średnioterminowym. Ty wybierasz czy potrzebujesz naszego wsparcia na dzień, tydzień czy miesiąc. W każdej chwili wynajmu masz możliwość przedłużyć usługę lub zakończyć przed czasem. Dopasujemy się do twoich bieżących potrzeb, ponieważ elastyczny wynajem to nasz sztandarowy produkt. 

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wybierz auto, które Cię interesuje: Osobowe, dostawcze, manualne lub w automacie. Szeroki wybór modeli w klasach:
B, C, D, SUV, R, M, N

Dlaczego polecają nas klienci

 • Szybko, sprawnie, bezproblemowo, elastycznie i miło. Samochód zgodny z zamówionym, czysty.

  29 czerwca 2023
  Janusz
 • Mila obsluga , wynajem auta bez zadnych problemow

  22 czerwca 2023
  Wioletta Golec

Powyżej publikujemy wybrane opinie spośród opublikowanych w wyszukiwarce Google.
Nie mamy technicznych możliwości weryfikacji czy opinie te pochodzą od osób, które rzeczywiście skorzystały z naszych usług.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O WYNAJEM SAMOCHODU W SIEDLCACH

Czy mogę wynająć auto z automatyczną skrzynią biegów w wypożyczalni w Siedlcach?

Oczywiście. W naszej ponad 5000 flocie samochodów posiadamy zarówno pojazdy z manualną jak i z automatyczną skrzynią biegów, by spełniać różnorodne potrzeby naszych klientów.  Podczas rezerwacji samochodu wystarczy wybrać interesującą nas klasę samochodu, np.:  D AUT. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią, Konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Czy jadąc wynajętym z wypożyczalni w Siedlcach samochodem za granicę mogę wykupić ubezpieczenie AC?

Na chwilę obecną nasza wypożyczalnia samochodów swoim klientom oferuje pakiet Abroad.  Nie jest ubezpieczenie AC, jedynie opcja wspierająca klienta za granicą. Wszelkie ubezpieczenia wynajmu poza granicami kraju klient organizuje, we własnym zakresie.

Jak możemy pomóc?

Lewa kolumna

Telefon

Prawa kolumna

Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185 moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu w celach marketingowych przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.