WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW – GRUDZIĄDZ, panorama na miasto od strony Wisły

Grudziądz

Dodatkowa stawka dla kierowcy poniżej 25 roku życia wynosi 20 zł za dzień najmu
Dodatkowa stawka dla kierowcy powyżej 70 roku życia wynosi 20 zł za dzień najmu

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW – GRUDZIĄDZ

Czy wszyscy Grudziądzanie wywodzą się z gockiego plemienia Ostrogotów, których nazywano też Greutingami? Czy Mikołaj Kopernik osobiście projektował grudziądzkie kanały? To nie jest tak oczywiste, jak fakt, że Grudziądz w X wieku naszej ery założył biskup misyjny Chrystian. Od tamtej pory, pomimo burzliwej historii pisanej rozbiorami Polski i konfliktami zbrojnymi, miasto regularnie się rozrasta i rośnie w siłę. W tej pięknej, malowniczej lokalizacji tuż nad Wisłą prężnie działają Centra Wyszkolenia Kawalerii i Żandarmerii oraz Lotnicza Szkoła Strzelania i Bombardowania, które rozsławiły Grudziądz i jego mieszkańców. Dzięki czemu, prócz walorów przemysłowych, Grudziądz nabrał także znaczenia militarnego.

 

Wypożyczalnia samochodów Grudziądz – zwiedzaj na swoich zasadach!

Prężnie rozwijający się przemysł w regionie przyciąga do Grudziądza wielu nowych inwestorów, głównie z branż elektromaszynowej, lekkiej, budowalnej i spożywczej. Dużym atutem jest świetna lokalizacja pod względem bliskości głównych szlaków komunikacyjnych. Przedsiębiorcy cenią sobie również potencjał gospodarczy, jaki gwarantuje Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Jednak to piękne miasto w województwie kujawsko-pomorskim nie tylko pracą żyje. Grudziądz ma się czym pochwalić również, jeśli chodzi o kulturę i turystykę. Wizytówką miasta jest kompleks spichrzy z XVI-XVIII wieku stanowiących charakterystyczną panoramę od strony Wisły. Również strefa relaksu jest godna polecenia. W granicach miasta mieszczą się aż cztery jeziora, z czego zarówno mieszkańcy, jak i turyści szczególnie upodobali sobie wspaniałe plaże nad Jeziorem Rudnickim. 

 1. Grudziądz w obrębie murów miejskich:
  1. Zabytki na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego: mury miejskie z XIV/XV w. (m.in. Brama Wodna); Pozostałości zamku krzyżackiego z drugiej połowy XIII w.; Zespół spichrzów z XIII–XVII w. od strony Wisły;
  2. Zabytkowe obiekty sakralne: Barokowy zespół poklasztorny benedyktynek – na zespół składa się: budynek klasztorny z XVII–XVIII w., tzw. Pałac Opatek z XVIII w. i kościół św. Ducha z XVI w., przebudowany w XVII w.; Stary kościół ewangelicki; Kościół garnizonowy;
  3. Cytadela, której obroną wsławił się Courbière z przełomu XVIII i XIX w.; Gmach Wyższej Szkoły Realnej; Gmach dawnego Seminarium Nauczycielskiego; Zajezdnia Tramwajowa z XIX wieku; Park Miejski im. Piotra Janowskiego; Ogród Botaniczny. 
 2. Szlakiem zamków krzyżackich.
  1. Grudziądz — Kwidzyn — Gniew — Świecie – Papowo Biskupie – Golub-Dobrzyń – Brodnica – Radzyń Chełmiński – Grudziądz to trasa dosyć długa i pełna wrażeń, 279 km w obie strony. Proponowana wycieczka poprowadzi zwiedzających poprzez architektoniczne cuda Zakonu Krzyżackiego. To taka lekcja historii w pigułce. 
 3. Kierunek Trójmiasto: plaża, dzika plaża... 
  1. Grudziądz — Gdańsk — Grudziądz to trasa ok. 230 km w obie strony. Wycieczki do Trójmiasta chyba nikomu nie trzeba rekomendować. To miejsce wyjątkowe w swoim rodzaju, niesamowita komitywa między uzupełniającymi się wzajemnie miastami. Gdańsk to serce historii i kultury wybrzeża. Nowoczesna Gdynia kusi pięknymi plażami i klimatycznymi portami. Sopot zaś to kurort, gdzie życie płynie innym nurtem. Tu odetchniesz pełną piersią i naładujesz baterie.  
 4. Kierunek Toruń. Poznaj sekrety piernikarstwa. 
  1. Grudziądz — Toruń — Grudziądz to trasa ok. 135 km w obie strony. Wycieczka do Torunia zaintryguje każdego łasucha. Toruń przecież piernikami stoi. Warto wykorzystać czas spędzony w regionie i poznać bliżej historię tego lokalnego przysmaku. Na początek proponujemy wizytę w interaktywnym Żywym Muzeum Piernika. Następnie spacer Piernikową Aleją Gwiazd. Wizytę w Toruniu możemy zakończyć na praktycznych warsztatach, gdzie poznamy sekrety piernikowego rzemiosła w Toruńskiej Piekarni Mistrza Bogumiła.

Na wszystkie wyprawy, te dalekie i te całkiem bliskie polecają się nowe i bogato wyposażone auta ze stajni wypożyczalni samochodów Grudziądz, działającej pod szyldem Kaizen Rent. Nasz priorytet to Twoja mobilność, wygoda i bezpieczeństwo w podróży! 

Wynajem samochodów Grudziądz

Grudziądz to kolejny przystanek na mapie oddziałów wypożyczalni aut Kaizen Rent. Obecnie posiadamy ponad 40 lokalizacji w kraju, gdzie szybko i bez zbędnych formalności wynajmiesz interesujące Cię auto. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz w soboty 8.00-14.00 przy ulicy Chełmińskiej 108 b, 86-302 Grudziądz. 

Auta wszystkich segmentów oferujemy w wynajmie krótko i średnioterminowym, dopasowując usługę pod klienta i jego bieżące potrzeby. Dla kogo dedykowany jest wynajem samochodów? 

 • Wynajem od 1 do 30 dni – to opcja skierowana do klienta indywidualnego. Wynajem dobowy zaspokoi Twoje doraźne potrzeby, typu rodzinny wyjazd na wakacje, pomoc w przeprowadzce czy zastępstwo podczas awarii własnego pojazdu.   
 • Wynajem od miesiąca do 12 miesięcy – to oferta, którą kierujemy do małych i większych przedsiębiorstw. Kiedy firmy korzystają z opcji wynajmu średnioterminowego? Gdy brakuje funduszy na budowę własnej floty. Gdy oczekiwanie na nowe samochody przedłuża się w nieskończoność. Gdy budżet młodej firmy potrzebny jest np. na rozwój. Gdy realizujemy nowe projekty lub sezonowo zatrudniamy więcej pracowników. Służymy też pomocą w sytuacjach kryzysowych, gdy flota własna jest w serwisie. 
 • wynajem aut Grudziądz - widok na zabytkowe spichrze
 • wypożyczalnia busów Grudziądz
 • wypożyczalnia samochodów dostawczych Grudziądz
 • Grudziądz – piękna panorama miasta, widok od strony Wisły

Wypożyczalnia aut Grudziądz bliżej Ciebie!

Rezerwacja wybranej klasy pojazdu w wypożyczalni samochodów Grudziądz jest dziecinnie prosta i zupełnie darmowa. Podobnie jak anulacja do 24 godzin przed ustalonym terminem odbioru pojazdu. 

Jeśli potrzebujesz samochodu, napisz: [email protected]  lub zadzwoń +48 76 727 99 99, nasi konsultanci czekają na Ciebie 24h/7 i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Możesz również zarezerwować samochód poprzez stronę internetową, wypełniając formularz kontaktowy. W kilku prostych krokach, bez podawania numerów karty kredytowej, zabookujesz wybranej klasy samochód, odpowiedni do twoich oczekiwań. 

Atut, który cenią nasi klienci to minimum formalności. Proces wynajmu aut z Kaizen Rent jest wyjątkowo łatwy i przyjemny. Staramy się, by nasze procedury dotyczące odbioru i zwrotu samochodu były czytelne i jasne dla każdego. Dlatego unikamy drobnych druczków i stronimy od kruczków prawnych.

Dla wymagających klientów przygotowaliśmy też ofertę dodatkową pakietów wspierających Twój wynajem. Dużym zainteresowaniem cieszą się pakiety znoszące odpowiedzialność za nieprzewidziane szkody lub redukujące kaucję do symbolicznej złotówki. Wybierając inne rozwiązania, możesz też wyjechać wynajętym autem za granicę (UE, strefa Schengen). Wszystko po to, by nasz wynajem elastyczny, był skrojony na Twoją miarę.

Wynajem aut Grudziądz – rozpędzamy Twój biznes

Kaizen Rent to nie tylko auta osobowe, to również wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów. Nasze sprawdzone modele jak Ford Transit, Toyota Proace czy Renoult Express Van rozpędzą twój biznes – zawsze gotowe do pracy, dostępne od ręki, żadnych wyzwań się nie boją. Wypożyczalnia busów Grudziądz oferuje bogaty wybór samochodów różnych klasach. Znajdziesz u nas pojazdy typu cargo: M, N, R, T oraz auta premium z najnowszych roczników, które podniosą prestiż Twojej firmy. Teraz każda podróż służbowa w towarzystwie Kaizen Rent stanie się przyjemnością. 

Wszystkie samochody wydawane są według żelaznych standardów. Do rąk własnych dostarczamy pojazdy nowe, maksymalnie dwuletnie, czyste oraz w 100% sprawne. A do tego pełny bak i brak limitu kilometrów! Nic tylko wsiadać za kółko i ruszać w trasę! 

Kaizen Rent, bo masz #zNamiPoDrodze!

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wybierz auto, które Cię interesuje: Osobowe, dostawcze, manualne lub w automacie. Szeroki wybór modeli w klasach:
B, C, D, SUV, R, M, N

Dlaczego polecają nas klienci

 • Bardzo polecam Wszystko w jak najlepszym porządku

  czerwiec 2023
  Krzysztof Dudzic
 • Bardzo jestem zadowolony z waszych usług polecam firmę Kaizen Rent 🙂 dziękuję

  czerwiec 2023
  Grzegorz Pochylski
 • Bardzo polecam tą wyporzyczalnie bardzo rzetelna firma i miła obsługa

  czerwiec 2023
  artur solarek

Powyżej publikujemy wybrane opinie spośród opublikowanych w wyszukiwarce Google.
Nie mamy technicznych możliwości weryfikacji czy opinie te pochodzą od osób, które rzeczywiście skorzystały z naszych usług.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O WYNAJEM SAMOCHODU W GRUDZIĄDZ

Co w wypadku, gdy będę miał na trasie awarię wynajętego w Grudziądzu samochodu?

Nie musisz się martwić! Wystarczy poinformować o zdarzeniu naszą infolinię – numer kontaktowy znajdziesz na zawieszce zapachowej na lusterku. A my z najbliższego oddziału podstawimy Ci nowe auto zastępcze, byś mógł bezpiecznie kontynuować podróż. 

Wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane, więc takie sytuacje zdarzają się sporadycznie. Dodatkowo auta są objęte ochroną Assistance 24h. 

Czy w wypożyczalni samochodów Grudziądz mogę wypożyczyć auto bez kaucji?

Tak! By odciążyć klientów od kaucji zabezpieczającej, wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie Pakiet Comfort +. 

Pakiet ten nie tylko znosi odpowiedzialność za nieprzewidziane szkody, ale też redukuje kaucję do symbolicznej złotówki. 

Koszt Pakietu Comfort + to 79 zł na dobę. 

 

Jak możemy pomóc?

Lewa kolumna

Telefon

Prawa kolumna

Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185 moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Zobacz treść
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu w celach marketingowych przez Kaizen Rent S.A. z siedzibą w Lubinie przy ul. gen. Józefa Bema 8 (59-300), KRS: 0000575185, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.