Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99

Aktualności

Flota w wypożyczalni samochodów Kaizen Rent

Kiedy 1 sierpnia 2017 otwieraliśmy pierwsze oddziały wypożyczalni samochodów Kaizen Rent nasza flota liczyła 70 samochodów. W tamtym czasie wszystkie pojazdy, które posiadaliśmy były ze znaczkiem Toyoty. Po 7 miesiącach bardzo intensywnej pracy możemy pochwalić się flotą liczącą 500 aut różnych marek. Dzisiaj, poza Toyotą, możecie wypożyczyć u nas Volkswagena, Opla, Seata,... [czytaj więcej]Najczęściej pojawiające się pytania o wynajem samochodu - część 2

Zachęcamy do lektury kolejnego rozdziału najczęściej pojawiających się pytań o wynajem samochodu w wypożyczalni. [czytaj więcej]Najczęściej pojawiające się pytania o wynajem samochodu - część 1.

Wynajem samochodu z wypożyczalni wydaje się być prostą usługą i w każdej wypożyczalni powinien wyglądać podobnie. Podczas wynajmu auta rzadko kiedy mamy czas na zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni, w dodatku jeśli już wcześniej zdarzyło nam się korzystać z wypożyczalni wydaje nam się, że wiemy jakie obowiązują zasady i jakie obowiązki na nas spoczywają. I w tym miejscu... [czytaj więcej]Wynajem samochodu bez kaucji

Czym w praktyce jest kaucja, a czym depozyt? Kiedy możliwy jest wynajem auta bez kaucji? Ile wynosi kaucja w wypożyczalni samochodowej? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w artykule poświęconym kaucji w wypożyczalni samochodowej. [czytaj więcej]Tania wypożyczalnia samochodów – rzeczywistość, czy chwyt reklamowy?

Branża Rent a Car przeżywa swój rozkwit. Wypożyczenie auta stało się popularną i łatwo dostępną usługą. Wypożyczalnie chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów proponują coraz lepsze auta – nowe i dobrze wyposażone. Stawki wynajmu również stają się coraz bardziej atrakcyjne, a przynajmniej można tak wnioskować z reklam różnych wypożyczalni. [czytaj więcej]Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.