Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Promocja na wynajem samochodu: "Piąty dzień gratis"

Zastanawiałeś się nad wynajmem auta w najbliższych tygodniach i potrzebujesz atrakcyjnej oferty? Mamy ja dla Ciebie! Własnie ruszyła nasza promocja "Piąty dzień gratis", w której piąty oraz każdy co piąty dzień wynajmu jest darmowy!

Skorzystaj z naszej oferty składając rezerwację online lub kontaktując się z naszą infolinią - każdy 5-ty dzień wynajmu dostaniesz od nas gratis. W skrócie - wynajmujesz auto na 5 dni, a płacisz za 4. Wynajmujesz na 10 dni, a płacisz tylko za 8 dni.  

Zasady promocji:

  1. Promocja polega na zwolnieniu z opłaty za każdy 5-ty dzień wynajmu samochodu (trwania Umowy najmu). Zwolnienie z opłaty za każdy piąty dzień trwania Umowy dotyczy podstawowej stawki za wynajem pojazdu. 
  2. Promocja dotyczy Umów najmu zawartych w okresie od 07.02.2019 do 28.02.2019.
  3. Promocją objęte są wszystkie dostępne segmenty pojazdów, przy czym możliwość skorzystania z promocji uzależniona jest od dostępności pojazdu danej klasy/segmentu w wybranym terminie oraz lokalizacji. Każdorazowo przed podpisaniem Umowy przedstawiciel Kaizen Rent informuje telefonicznie o dostępności pojazdów w wybranym terminie i lokalizacji.
  4. Promocja „Wynajmuj na dłużej, płać mniej” nie łączy się z innymi promocjami, ofertami specjalnymi, voucherami lub rabatami.

Jak skorzystać z promocji:

  1. Telefonicznie - dzwoniąc na numer +48 76 727 9999 (opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora) i dokonując rezerwacji pojazdu.

  2. Online – składając rezerwację za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie https://kaizenrent.pl. Rezerwacje złożone online każdorazowo wymagają telefonicznego potwierdzenia ze strony przedstawiciela Kaizen Rent. Po złożeniu rezerwacji nasz przedstawiciel kontaktuje się telefonicznie, aby potwierdzić dostępność pojazdu w wybranym terminie oraz przyjęcie rezerwacji do realizacji.

  3. W dowolnym oddziale wypożyczalni samochodowej Kaizen Rent – adresy oddziałów dostępne są na stronie https://kaizenrent.pl/oddzialy.xml.

Regulamin promocji dostępny jest pod poniższym linkiem Regulamin promocji "Piąty dzień gratis".

Ikona lewa strzałkapowrót

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.